خانم دادگستر گرامی،

شما میتوانید، و باید به سیاست اسلام پناهی حزبتان پایان دهید.

خانم نوشی دادگستر گرامی،

به‌عنوان یک پناهجو‌سکولار که بیش از ۱۵ سال است از شر اسلام سیاسی و حاکمیت اسلامی ایران به اروپا پناه اورده ام، از شنیدن خبر اینکه شما سکان رهبری حزب چپ سوئد را در دست گرفته اید، بسیار خوشحال و هیجان زده شدم. شما که به عنوان پناهنده، توسط خانواده تان در دهه ۸۰ میلادی به سوئد مهاجرت کردید. شما حتما میدانید جنبش اسلام سیاسی چه بر سر مردم اورده و میاورد. شما حتما میدانید که اگر در ایران مانده بودید، امروز مجبور بودید حجاب سر کنید، مالک بدن و روابط عاطفی و جنسی خود نبود، و حتما مورد خشونت سیاستماتیک اسلامی علیه زنان واقع میشدید.

شما حتما میدانید، نسل جوان ایران، که خود شما بخشی از انان هستید، از دیکتاتوری اسلامی جانشان به لبشان رسیده است، و ‌روزی نیست که از طرق مختلف آزادی، برابری و سکولاریسم را فریاد نزنند و‌از جوامع آزاد، از‌ جمله کشور سوئد در خواست کمک نکنند.

شما حتما میدانید جنایات جنبش اسلام سیاسی علیه مردم مهم تربن و اصلی ترین دلیل مهاجرت از خاور میانه به کشورهای اروپایی از‌جمله سوئد است.

اجازه بدهید به عنوان پناه جویی سکولار و فعال اکس مسلم که در دهه سوم زندگی ام هستم تجربه هشت ساله خودم از زندگی در سوئد را با شما به استراک بگذارم.

به چشم خود دخترها پناهجویی را دیده ام که از ترس خانواده های خود به زور حجاب سر میکنند. پسران و‌ دختران جوانی را میشناسم که بدلیل فشار های اطرافیانشان از رفتن به باشگاه های ورزشی، استخر ها و سایر مکان های عمومی به دلیل اختلاط زنان و مردم محروم هستند. جوانان هنجسگرایی را میشناسم که توسط خانواده و اطرافیان خود به دلیل گرایش جنسی شان روزانه‌مورد خشونت، توهین و تحقیر و‌در مواردی ترد شدن از خانواده قرار میگیرند. کودکانی را میشناسم و روزانه در خیابان میبینم که با حجاب به مدرسه میروند. جوانانی را میشناسم که بزور ازدواج میکنند، به مراسم اسلامی برده میشوند، و در مواردی حتی ختنه و یا به دلیل تمرد از فرامین اسلامی به قتل میرسند.

بله، تعجب اور است که همه این اتفاق ها در سال ۲۰۲۱ در سوئد میوفتد.

در طرفی دیگر و در بعد سیاسی، شاهد مماشات همه جانبه احزابی، از جمله حزب شما با حکومت اسلامی هستیم، که روزی نیست علیه مردم، که شما هم اگر به سوئد نیامده بودید بخشی از انان میبودید، دست به جنایت نزنند.

خانم دادگستر، جنبش ها، سازمان ها و احزاب چپ قرار است خواست ها و ارمان های توده مردم را نمایندگی کنند، نه انکه به لانه اسلامیست ها تبدیل شوند. حزب شما در کمال تاسف، به  جای انکه حق طلبی، سکولاریسم و جنبش اکس مسلم ها را در جامعه سوئد نمایندگی سیاسی کند، امروز در خط مقدم حمایت و تقویت جنبش اسلام سیاسی در سوئد است. شما حتی اگر صرفا به دنبال رای هستید، باید در کنار جریانات اواگارد، فمنیست و انسان گرا بایستید، و پرچم مبارزه با اسلامیسم را از دست جریانات الترا راست و ضد پناهجو بگیرید. چه کسی است که نداند از عوامل مهم اقبال مردم در این‌کشوربه حزب  فمثل دموکرات های سوئد، سیاست مقابله جدی انان با اسلام گرایان است. حال شما که قرار است چپ و مردمی باشید، چطور است که از این مهم غافل هستید؟

من، میلاد رسایی منش، سخنگو نهاد اکس‌مسلم اسکاندیناوی ، از شما که به عنوان یک‌زن پناهجو که از شر اسلامی سیاسی به سوئد پناهنده شده اید، انتظار دارم که با تمام قدرت با ترویج حجاب در سوئد مقابله کنید. از شما میخواهیم‌سردمدار ممنوعیت حجاب برای کودکان، که‌مصداق بارز تعرض به جسم و روان کودکان دختر است، باشید.

از شما میخواهم که با مسجد سازی، اذان گفتن در خیابان، قتل های ناموسی، برگزاری روز حجاب، سر  بریدن حیوانات به اسم جشن های اسلامی، فشار و‌خشونت علیه فرزندان خانواده های اسلامی که علاقه ای به مناسک اسلامی ندارند مقابله کنید.

از‌ شما به عنوان پناه‌جویی ایرانی که از نکبت رژویم اسلامی ایران به سوئد پناهنده شده اید انتظار دارم که صدا جنبش سرنگونی مردم ایران را بشنوید و به سیاست مماشات با حکومت اسلامی ایران پایان دهید.

خانم دادگستر گرامی،

شما میتوانید، و وظیفه تاریخی دارید، که حزب چپ سوئد را از حزبی منفعل که به ابزار دست جریانات مرتجع اسلامی شده است، به حزبی مردمی، اوانگار و سکولار تبدیل کنید، که اگر چنین کنید شک ندارم در اینده ای نزدیک حزب چپ از حزب گروه فشاری به حزبی پیشرو با رای حداکثری تبدیل خواهید کرد.

با سپاس،

میلاد رسایی منش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.