مرگ ری شهری جنایت کار در آستانه ۲۳ مارس، روز جهانی آتئیست!

مرگ ری شهری جنایت کار در آستانه ۲۳ مارس، روز جهانی آتئیست!

مرگ ری شهری جنایت کار در آستانه ۲۳ مارس، روز جهانی آتئیست!
🖊 میلاد رسایی منش

گزارش ها از ایران حاکیست که محمد محمدی ری‌شهری، حاکم شرع و اولین وزیر اطلاعات حکومت اسلامی، که در اعدام های سیاسی آن دوره نقش پررنگی داشت در سن ۷۶ سالگی درگذشته است.

این ادم کش اسلامی، به عنوان حاکم شرع در دادگاه‌های انقلاب از جمله در شهرهای دزفول، رشت و گنبد کاووس کار کرده بود.
محمدی ری‌شهری در صدور احکام اعدام مخالفان و منتقدان حکومت اسلامی، مخصوصا خداناباوران، در دهه ۶۰ نقش پررنگی داشت.

محمدی ری شهری در سال ۱۳۹۳ به خبرگزاری فارس گفت: “در آن زمان، وزارت اطلاعات و بنده عملاً زیر نظر خود حضرت امام (ره) کار می‌کردیم و در مسائل اساسی، مستقیما از ایشان رهنمود می‌گرفتیم و طبق نظر ایشان عمل می‌کردیم. هر کس هم در سیستم اطلاعاتی در این سال ها آمده و با من مشورت کرده، عرض کرده‌ام که رهبری باید از این مجموعه راضی باشد و ما باید با رهبری هماهنگ باشیم.”

همچنین امروز، ۲۲ مارس، ۲ فروردین و یک روز مانده به روز جهانی آتئیست، منوچهر پیوند، در دادگاه حمید نوری در شهر استکهلم شهادت داد که هزاران نفر در دهه شصت خورشیدی به جرم آتئیست بودن اعدام شدند. ایشان همچنین اشاره کردند یکی از زندانی ها بدلیل امتناع از نماز خواندن چنان مورد شکنجه های جسمی و روانی قرار گرفت که در زندان دست به خودکشی زد. منوچهر پیوند‌ امروز توضیح دادند برای اینکه نماز بخوانند، و اقرار کنند که مسلمان هستند، بارها شخص ایشان و هم بندهایشان کابل خورده و شکنجه شده اند.

در آستانه روز جهانی آتئیست باید با صدا بلند اعلام که جامعه ایران، اسلامی نیست! باید اعلام کرد اسلام انتخاب مردم بخصوص نسل جوان در خاورمیانه نیست. باید اعلام کرد انقلاب مردم در سال ۵۷، انقلابی اسلامی نبود، و خمینی و حجاب و سنگسار و ارتجاع انتخاب مردم نبوده و نیست!

ضمن تبریک مجدد مرگ ری شهری، و روز جهانی آتئیست، یاد اوری میکنم که ایران امروز ابستن یک جنبش عظیم خداناباوری و ضدیت با اسلام و اخوند و حجاب و اعدام و ارتجاع است. این جنبش را باید دید و باید به رسمیت شناخت. ۲۳ مارس، روز جهانی آتئیست فرصتی است که ما خداناباوران، قدرت جنبش مان را به رخ دنیا بکشیم، و یک بار برای همیشه، برای نجات همه مردم در جهان، و برای ازادی دختران و پسرانی که پس از ما در خاورمیانه و جهان زندگی خواهند کرد، با اسلام کثیف تعیین تکلیف سیاسی کنیم، و انسان گرایی و سکولاریسم را جایگزین اسلامیسم کنیم.

روز جهانی آتئیست مبارک.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.